6. Nadide Kitaplar Müzayedesi Yine Na-dide Cafe’de!

17 Mart Cumartesi yapılacak Üsküdar Nă-Dide Cafe Nadide Kitaplar Müzayedesi, kitapseverler için alternatif bir kitaba erişim kanalı olması ve artık kendi geleneklerini oluşturması bakımından, kitap dostlarının ilgi odağı olmaya devam ediyor. CNR Kitap Fuarı‘nda gerçekleşen müzayedenin ardından, duyurusunu yaptığımız Mart ayı faaliyeti mezkûr etkinlikler serisinin altıncısı olacak.

Etkinlik bir öncekiyle aynı saatlerde, yâni 16.00 – 19.00 arasında gerçekleştirilecek. Şu ana değin söz konusu kültürel aksiyonun parçası olmamışlar için belirtelim: mezkûr müzayede, kitabiyat sohbeti ve kültür performansı şeklinde cereyan ettiğinden, aslında ‘bir müzayededen fazlası’nı ifade etmekte.

Şu ana değin yaşanan pratiklerine bakıldığında, öncekiler gibi 17 Mart Nâdide Kitaplar Müzayedesi’nin de, katılımcılarına, bütün bir haftanın neden olduğu gerginlik, yorgunluk ve stresle başa çıkmaları hususunda, yardımcı olacağı söylenebilir.

Moderatör ve münadiliğini Ziyaver Şencan’ın yapacağı 17 Mart müzayedesinde yüzlerce değerli ve enteresan kitap (bazılarının piyasa fiyatları 100, 200, 500, hatta 1.000 lira olmasına karşın) kitapseverlerin huzuruna ‘TEKLİFLE’ çıkarılacaklar. Bir diğer deyişle, piyasada 1.000 liraya satılan çok nadir bir kitap için bile ‘BİR’ lira açılış bedeli önermek serbest.

Unutmadan şunu da ekleyelim: müzayedede aşağıdaki linkte görsellerini ve kitabiyat bilgilerini paylaştıklarımızın dışında çok sayıda nadir ve değerli kitap daha salonda olan kitap dostlarının huzuruna, yine teklifle olmak kaydıyla, çıkarılacaktır. 

17 Mart müzayedesine çıkarılacak kitaplardan bazılarının görselleri ve künye bilgilerini aşağıda görebilirsiniz.

Hem benzersiz bir kültürel etkinliğin parçası olmak, hem de, göz koyduğu nadir eserleri çok uygun fiyatlarla edinmek isteyen kitap dostları için 17 Mart Cumartesi Nâdide Kitaplar Müzayedesi gerçek bir fırsat gibi gözükmekte.

Güncelleme: Müzayede videosu burada:

Na-dide Cafe Kroki

Müzayede Adresi:
Na-dide Cafe: Mimarsinan Mah. Selam-ı Ali Efendi Cad. No:47 Üsküdar, İstanbul
Haritada görüntülemek için buraya tıklayın.

Telefon: 0216 342 76 35

Müzayede Tarihi: 17 Mart 2018 Cumartesi • 16.00 – 19.00

Münadi / Moderatör: Ziyaver Şencan

[vc_text_separator title=”Müzayede Eserleri”]

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”11″ display_type=”photocrati-nextgen_pro_thumbnail_grid” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”320″ thumbnail_height=”320″ thumbnail_crop=”0″ images_per_page=”15″ border_size=”0″ border_color=”#eeeeee” spacing=”5″ number_of_columns=”0″ display_type_view=”pro-thumbnail-caption2-template.php” ngg_triggers_display=”never” captions_enabled=”0″ captions_display_sharing=”0″ captions_display_title=”0″ captions_display_description=”1″ captions_animation=”plain” order_by=”filename” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here