Nadide Kitaplar Müzayedesi 19 Mayıs’ta!

19 Mayıs Cumartesi Üsküdar, Nâ-dide Cafe’de yapılacak olan Nadide Kitaplar Müzayedesi kitapseverler için alternatif bir kitaba erişim kanalı olmayı ve kendi geleneklerini oluşturmayı başardı. Bu yüzden de 19 Mayıs’ta sekizincisi yapılacak olan etkinliğin kitap dostlarının ilgi odağı olmaya devam etmesi beklenmekte.

Müzayedemiz bir öncekiyle aynı saatlerde, yâni 16.00 – 19.00 arasında gerçekleştirilecek. Şu ana değin söz konusu kültürel aksiyonun parçası olmamışlar için belirtelim: mezkûr müzayede, kitabiyat sohbeti ve kültür performansı şeklinde cereyan ettiğinden, aslında ‘bir müzayededen fazlası’nı ifade etmekte.

Şu ana değin yaşanan pratiklerine bakıldığında, öncekiler gibi 19 Mayıs Nâdide Kitaplar Müzayedesi’nin de, katılımcılarına, bütün bir haftanın neden olduğu gerginlik, yorgunluk ve stresle başa çıkmaları hususunda, yardımcı olacağı söylenebilir.

Moderatör ve münadiliğini Ziyaver Şencan’ın yapacağı müzayedesinde yüzlerce değerli ve enteresan kitap, piyasadaki rayiç bedellere kıyasla, oldukça hesaplı başlangıç fiyatlarıyla açık arttırmaya çıkarılacak.

Unutmadan şunu da ekleyelim: müzayedede aşağıdaki linkte görsellerini ve kitabiyat bilgilerini paylaştıklarımızın dışında çok sayıda nadir ve değerli kitap daha salonda olan kitap dostlarının huzuruna, yine elverişli başlangıç fiyatlarıyla olmak kaydıyla çıkarılacaktır. 

19 Mayıs müzayedesine çıkarılacak kitaplardan bazılarının görselleri ve künye bilgileri için tıklayın lütfen:

Hem benzersiz bir kültürel etkinliğin parçası olmak, hem de, göz koyduğu nadir eserleri çok uygun fiyatlarla edinmek isteyen kitap dostları için 19 Mayıs Cumartesi Nâdide Kitaplar Müzayedesi kaçırılmaması gereken  bir fırsat gibi gözükmekte.

Etkinlik video kayıdı:

Na-dide Cafe Kroki

Müzayede Adresi:
Na-dide Cafe: Mimarsinan Mah. Selam-ı Ali Efendi Cad. No:47 Üsküdar, İstanbul
Haritada görüntülemek için buraya tıklayın.

Telefon: 0216 342 76 35

Müzayede Tarihi: 19 Mayıs 2018 Cumartesi • 16.00 – 19.00

Münadi / Moderatör: Ziyaver Şencan

Müzayedede Sunulacak Bazı Eserler

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here