Yeni Nadide Kitaplar Müzayedesi 16 Aralık’ta!

‘Okuyan varlıktır insan’ yapılmış sayısız insan tanımından birisi ve bizim metinle / kitapla kurduğumuz o köklü, o derûnî ilişkinin de özetidir adeta. Son yıllarda yaygınlaşan kitap müzayedeleri kitap edinmemizi sağlayan önemli imkânlardandır.

İlki 10 Kasım’da Üsküdar Nă-Dide Cafe’de yapılan kitap müzayedesinin ikincisi 16 Aralık Cumartesi günü 15.00 – 18.00 saatleri arasında yine aynı mekânda gerçekleşecek.

Diğer müzayedelerden farklı olarak kitabiyat sohbeti ve kültür performansı havasında yapılacak 16 Aralık etkinliği, katılımcılarına, bütün bir haftanın neden olduğu gerginlik, yorgunluk ve stresle başa çıkmaları hususunda yardımcı olurken, yanı sıra da kitapseverlere çok önemli bir fırsat kapısını da açmakta.

Moderatör ve münadiliğini Ziyaver Şencan’ın yapacağı 16 Aralık müzayedesinde yüzlerce değerli ve enteresan kitap (bazılarının piyasa fiyatları 100, 200, 500, hatta 1.000 lira olmasına karşın) kitapseverlerin huzuruna ‘TEKLİFLE’ çıkarılacaklar. Bir diğer deyişle, piyasada 1.000 liraya satılan çok nadir bir kitap için bile ‘BİR’ lira açılış bedeli önermek serbest.

Hem benzersiz bir kültürel etkinliğin parçası olmak, hem de, göz koyduğunuz nadir eserleri çok uygun fiyatlarla edinmek istiyorsanız, 16 Aralık’ta birlikte olalım diyoruz.

Nă-Dide Cafe Kroki

Müzayede Adresi:
Nă-Dide Cafe: Mimarsinan Mah. Selam-ı Ali Efendi Cad. No:47 Üsküdar, İstanbul
Haritada görüntülemek için buraya tıklayın.

Telefon: 0216 342 76 35

Müzayede Tarihi: 16 Aralık 2017 • 15.00 – 18.00

Münadi / Moderatör: Ziyaver Şencan

Müzayededeki Eserlerin Bazıları

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here