4. Nadide Kitaplar Müzayedesi 17 Şubat’ta!

17 Şubat Cumartesi yapılacak Üsküdar Nă-Dide Cafe Kitap Müzayedesi bir taraftan kitapseverlerin kitaba erişimlerinde alternatif bir yol oluştururken, yanı sıra da kendi geleneklerini oluşturmaya başladı bile. Şubat ayında dördüncüsü yapılacak olan etkinlik 16.00 – 19.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Şu ana değin söz konusu kültürel aksiyonun parçası olmamışlar için belirtelim: mezkûr müzayede, kitabiyat sohbeti ve kültür performansı şeklinde cereyan ettiğinden, aslında ‘bir müzayededen fazlası’nı ifade etmekte.

Şimdiye kadarki pratiklerine bakıldığında, öncekiler gibi 17 Şubat Nâdide Kitaplar Müzayedesi’nin de, katılımcılarına, bütün bir haftanın neden olduğu gerginlik, yorgunluk ve stresle başa çıkmaları hususunda, yardımcı olacağı düşünülebilir.

Moderatör ve münadiliğini Ziyaver Şencan’ın yapacağı 17 Şubat müzayedesinde yüzlerce değerli ve enteresan kitap (bazılarının piyasa fiyatları 100, 200, 500, hatta 1.000 lira olmasına karşın) kitapseverlerin huzuruna ‘TEKLİFLE’ çıkarılacaklar. Bir diğer deyişle, piyasada 1.000 liraya satılan çok nadir bir kitap için bile ‘BİR’ lira açılış bedeli önermek serbest.

Hem benzersiz bir kültürel etkinliğin parçası olmak, hem de, göz koyduğu nadir eserleri çok uygun fiyatlarla edinmek isteyen kitap dostları için 17 Şubat Cumartesi Nâdide Kitaplar Müzayedesi gerçek bir fırsat gibi gözükmekte.

Na-dide Cafe Kroki

Müzayede Adresi:
Na-dide Cafe: Mimarsinan Mah. Selam-ı Ali Efendi Cad. No:47 Üsküdar, İstanbul
Haritada görüntülemek için buraya tıklayın.

Telefon: 0216 342 76 35

Müzayede Tarihi: 17 Şubat 2018 Cumartesi • 16.00 – 19.00

Münadi / Moderatör: Ziyaver Şencan

Müzayede Eserleri

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here