Siparişiniz kitabın Mecra’sında

Kitaba hızlı ulaşmak isteyenler kargo yolu beklemekten kurtuluyor. Kitapyurdu.com’un teslimat noktalarından birinden siparişlerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Kargo ücreti de ödenmeyen teslimat noktalarının sayısı her geçen gün artıyor. Bu hafta Halıcoğlu metrobüs durağının yanı başındaki Kafe Mecra’dayız. Burası sadece bir teslimat noktası değil. Aynı zamanda kültür ve sanat faaliyetlerine de ev sahipliği yapıyor.

Kitapyurdu.com’dan her gün ortalama 20 paket kitapkurtlarına buradan ulaşıyor. Kafenin sorumlusu Halil Günaydın, teslimat noktası olduktan sonra müşterilerinin arttığını söylüyor. Özellikle öğrencilerin siparişlerine buradan ulaştığını anlatan Günaydın, profilden de memnuniyetini dile getiriyor.

Kitap kafe konseptine sahip Mecra’da aynı zamanda kitap takası yapılıyor. Pek çok kafede dekor olarak duran kitaplığın amacı burada farklı. Kitaplıktan alınan kitabı okumak isteyenler istediği gibi alabiliyor. Üstelik yerine yeni bir kitap bırakanlar, dilediği kitabı da alabiliyor. Önceleri takas kitaplarla birkaç kişi ilgilenirken şimdi kafenin en gözde uygulaması bu takas yöntemi olmuş. Öğrenciler için oldukça kurtarıcı bir uygulamaya imza atan Mecra ekibi, kütüphane sistemi gibi kitaplıktan alınıp okunan kitaplar sistemini kurmuşlar.

Kitapyurdu.com’un bir yıldır teslimat noktası. Kimi zaman bunu bilmeyenlerin “Kargo adresimizi bulamıyor. Paketim size gelse olur mu?” diyenlerin olduğunu söylüyor Halil Günaydın. Üniversite bölgesinde yer alan kafe bu yüzden oldukça popüler. Paketini alanların bir çay içip soluklandığı mekanda kargo beklemeden kitaplarınıza kavuşabilirsiniz.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here