Kitap okuyamayanların derdine çare bulundu!

Edebiyatı, kitapları, yazarları seviyorum ama elime kitap alacak vaktim yok diyorsanız size ilk önerimiz, elinizdeki akıllı telefonu yavaşça yere bırakmanız. Ancak akıllı telefonunuz sizin için ıssız adaya düşseniz yanınıza alacağınız 3 şeyden biri olduysa aşağıdaki tavsiyelerimize kulak verin.

biryudumkitap

Kitap okumayı ve işleri şansa bırakmayı seviyorsanız Biryudumkitap uygulamasını hiç beklemeden indirin, bize sonra teşekkür edersiniz. Her sabah kahvenizin ya da çayınızın yanında 5 dakikada okuyup bitirebileceğiniz, özenle seçilmilş hikâye ve romanlardan pasajlar için abone olmanız, abone olmak için adınızı ve e-mail adresinizi kaydetmeniz, sabahları çayınızı koyduktan sonra e-posta kutunuzu kontrol etmeniz yeterli.

BlinkistOkuma ve öğrenme alışkanlıklarını vakitsizlik ve dikkat dağılması yüzünden kaybedenler, “kitap okumak istiyorum ama bir türlü konsantre olamıyorum.” diyenler belki de henüz doğru kitapla ya da kaynakla karşılaşmadınız. O zaman bir de 15 dakikada bitirebileceğiniz titizlikle hazırlanmış kitap özetlerini okuyabileceğiniz Blinkist’i deneyin.

Görsel-1 / Görsel-2

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here