İş Dünyasının Merkezinde Kitaplarınız Sizi Bekliyor

Kitapkurtlarına bir güzel haberimiz var. Kargo ücreti ödemeden siparişlerinize kavuşacağınız teslim noktalarına bir yenisi eklendi: Kitapyurdu Levent Teslim Noktası. Metro, otobüs durağına yürüme mesafesindeki nokta hem iş dünyası hem de okulların merkezinde. Üç aydır kitapseverlere hizmet veren Kitapyurdu Levent teslim noktası hem plaza çalışanlarına, öğrencilere, çevredeki esnafa büyük kolaylık sağlıyor. Kitapyurdu teslim noktalarının ortak özelliği ulaşımın kolay olması. Kargo beklemeden, trafikte vakit kaybetmeden paketinize ulaşmanız oldukça önemli. Bu ölçüt Levent teslim noktasında da gözetiliyor. İş dönüşü ya da öğle arasında kitapları teslim alanlar çoğunlukta.

Uğur Selçuk Demircioğlu güler yüzle karşılıyor bizi. Günde yaklaşık yirmi kitapkurdunun kendilerini ziyaret ettiğini söylüyor. İlkokul öğrencisi de var aralarında, yirmi beşinci kattaki ofisinden çıkıp gelen de. Demircioğlu etraftaki esnafında verdikleri hizmetten sonra kitap alışverişini artırdığı kanaatinde: “Buraya en çok civardaki ofislerden gelenler var. Ama gördüğüm kadarıyla her kesimden insan Kitapyurdu tabelasını görünce içeri girip işin aslını soruyor. Hemen siteden kitap satın alıyor.”

Aynı kişiyi birkaç gün sonra paketini almaya gelince tanıyor Demircioğlu. Bu durumdan oldukça memnun, zira kendisi de kitaplara düşkün: “Kitapçıda kitaplarını bulamayanları buraya yönlendiriyorlar. Siteyi tanıtıyoruz. Puan avantajlarından bahsediyoruz. Kargo ücreti olmadan rahatlıkla alıyor herkes kitaplarını. Kendi kütüphanemi de Kitapyurdu’ndan kuruyorum. Kitaplarla iç içe olmak oldukça keyif verici.” İlerleyen dönemde diğer teslim noktaları gibi daha çok insana ulaşmayı hedeflediklerini söylüyor.  Levent teslim noktası ziyaretimiz esnasında siparişini alan kitapkurtlarından biri de Fatih Baltacı. Kendisiyle kısa bir sohbet gerçekleştirdik. Baltacı uzun yıllardır kitaplarla içli dışlı olduğunu vurguluyor. Şimdilerde Levent’in en merkezi yerinde sıcak bir karşılamayla paketine kavuştuğu için daha da mutlu olduğunu özellikle dile getiriyor.

Merak edenler için Levent Teslim Noktası burada.

Detaylı bilgi almak isteyenler için ise tüm Teslim Noktaları burada.

 

Henüz Yorum Yok

CEVAPLA